Nasze kocięta

Warunki zakupu kota

Rezerwacja wybranego kotka wiąże się z wpłatą opłaty rezerwacyjnej w wysokości 1000 zł.  W bardzo uzasadnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do odmowy sprzedaży zarezerwowanego kota.

Z nowymi opiekunami podpisujemy szczegółową umowę kupna/sprzedaży określającą warunki zakupu kotka.

Cena danego kociaczka ustalana jest indywidualnie, w zależności od jego umaszczenia i koloru, i z reguły kształtuje się między 4000 – 4500 zł (umaszczenie brązowe – śnieżne).

W momencie wydania do nowych domków, młode kotki będą dwukrotnie odrobaczone, dwukrotnie zaszczepione, a także zaczipowane i zarejestrowane w międzynarodowej bazie. Każdy kociak posiada swoją książeczkę zdrowia i pięciopokoleniowy rodowód FPL. Kociaczki opuszczają naszą hodowlę w wieku 14 tygodni.

W opcji na kolanka sprzedajemy wyłącznie kotki po zabiegu kastracji (zabieg wliczony w cenę).

Istnieje możliwość zakupu kociątka do hodowli – tylko dla zarejestrowanych hodowli w FIFe, WCF lub TICA.

Koty z naszej hodowli są wolne od FeLV i FIV. Rodzice są przebadani genetycznie i mają regularnie sprawdzane serca w kierunku HCM.

Przez cały okres wychowania naszych małych podopiecznych przykładamy szczególna wagę do ich prawidłowej socjalizacji, zapewniając im odpowiedni rozwój, dbając o ich wszystkie potrzeby. Kocięta cały czas przebywają blisko nas, uczestniczą w normalnym życiu rodziny – uczymy ich samodzielności, radzenia sobie z kocimi emocjami, pomagamy w poznawaniu otoczenia i przyswojeniu prawidłowych wzorców zachowań. Nie zapominamy także o codziennej dawce miłości, pieszczotach, a przede wszystkim nieustającej zabawie – dzięki niej kociaczki uczą się najwięcej.

Gwarancję odpowiedniej socjalizacji i wychowania kociąt potwierdza uprawnienie dyplomowanego behawiorysty/zoopsychologa.